604 815 115 info@pdrqcs.cz
Hlavní stranaProhlídky vozidelCertifikaceDatabáze opravců PDRO násKontakt
PDR QCSProhlídky vozidel
Prohlídky vozidel
Prohlídky vozidel před opravou

Provádíme odborné a znalecké prohlídky vozidel před opravou technologií PDR. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru, používání moderních technologií a mobilitě, dokážeme prohlídky provádět rychle, důkladně, efektivně a v kterémkoli terénu.
Jakýkoliv námi vygenerovaný odborný nebo znalecký posudek, lze použít i jako důkazní materiál pro případné řešení soudního sporu.

Rozpoznáme skutečný rozsah souvisejícího poškození

Dokážeme rozpoznat skutečný rozsah souvisejícího poškození a to již při první prohlídce. Ihned tak vyloučíme všechna nesouvisející poškození (např. s pojistnou událostí). Vše je detailně zdokumentováno (písemně i fotograficky).

Zjistíme skutečný původ poškození

Dokážeme zjistit skutečný původ poškození. Rozpoznáme například, zda bylo vozidlo skutečně poškozeno od krupobití, nebo bylo poškozeno záměrně jiným způsobem. K tomu využíváme nejen své dlouholeté zkušenosti ale i moderní technologie. Snadno a prukazně tak dokážeme odhalit např. pojistný podvod.

Určíme opravitelnost poškození technologií PDR

Dokážeme určit, která poškození lze technologií PDR bez problémů opravit a která poškození již vyžadují konvenční metodu opravy, nebo výměnu celého dílu. Vždy však s ohledem na ekonomičnost opravy nejen jednotlivých dílů, ale i celku.

Výpočet nákladů na opravu technologií PDR během okamžiku

Pro výpočet nákladů na opravu technologií PDR využíváme unikátní sofistikovaný výpočetní systém. Díky tomu umíme všechna data velmi rychle a přesně zpracovat a klient tak může obdržet výsledek ihned po dokončení prohlídky.

Spolupracujeme s policií ČR

Spolupracujeme s orgány činnými v trestních řízeních. Pomáháme tak při řešení podezření z trestných činů (poškození cizího majetku, pojistný podvod a pod.), které byly způsobeny na karosériích vozidel.
V této oblasti nejčastěji vytváříme výpočty nákladů na opravu a zjišťujeme skutečný původ poškození.

Prohlídky vozidel po opravě

Provádíme odborné a znalecké prohlídky vozidel po opravě technologií PDR. Zaměřujeme se nejen na to, zda byla oprava skutečně provedena a jakým způsobem (což je vhodné zejména pro pojišťovny), ale také na kvalitu samotné opravy. Prohlídku po opravě, spojenou s kontrolou kvality opravy, využívají převážně soukromé osoby a firmy, které s opravou nejsou spokojeni, nebo mají podezření na neodbornost nebo neúplnost opravy.

Ověření provedené opravy

Provedeme fyzickou prohlídku vozidla po opravě a ověříme skutečnost opravy. Lze také ověřit, jakým způsobem byla oprava vozidla provedena (např. oprava technologií PDR, výměnou dílu, nebo konveční metodou).

Kontrola kvality oprav technologií PDR

Jsme specialisté. Naše dlouholetá praxe v oboru oprav technologií PDR nám dovoluje posuzovat kvalitu oprav. Víme jaká poškození lze nebo nelze opravit a v jaké kvalitě má/měla být oprava provedena.
Opravců technologí PDR je dnes již opravdu mnoho a né každý svou práci odvádí kvalitně, proto jsme zde my, abychom maximálně zabránily neodborným opravám a ochránili tak samotného spotřebitele.

Copyright 2023 PDR QCS s.r.o. Kontakt
(+420)604 815 115